Kamil „Jakuza” Jaczyński - miniatura

Kamil „Jakuza” Jaczyński

Animator kultury i sportu. Specjalista do spraw public relations i marketingu muzycznego. Członek Akademii Fonograficznej i Związku Producentów Audio Video. Dyrektor wykonawczy w wytwórni muzycznej Wielkie Joł. Wykładowca Akademii Menedżerów Muzycznych oraz studiów podyplomowych w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk. Współtworzy projekt edukacyjny „Hip Hop Akademia” powołany do życia przez Wytwórnię Wielkie Joł, formację taneczną Sonic Dance i Służewski Dom Kultury.

Z kulturą Hip-Hop związany jest niemalże od początku jej istnienia w Polsce. Niegdyś redaktor portal hip-hop.pl, największego serwisu o tej tematyce w Polsce, a także sędzia ogólnopolskich bitew w stylu wolnym – WBW. Był producentem wykonawczym bestsellerów m.in. płyty formacji Warszafski Deszcz Powrócifszy czy Tede Ścieżka Dźwiękowa. Jest jednym z twórców projektu „Poezja Miejska Rap” oraz współautorem Antologii Polskiego Rapu (NCK, 2014), a także inicjatorem cyklu paneli dyskusyjnych „Piractwo, czy dozwolony użytek”.

moderator panelu dyskusyjnego:
Media elektroniczne w działalności muzycznej – jak wykorzystać nowoczesne środki komunikacji w komunikacji z grupą docelową
16 maja, godz. 10.00, Sala nr 1201

powrót do listy drukuj