Podsumowania paneli dyskusyjnych - miniatura

Podsumowania paneli dyskusyjnych

Prezentujemy Państwu podsumowania poszczególnych paneli dyskusyjnych, które odbywały się podczas drugiego dnia III Konwencji Muzyki Polskiej.

więcej
Fotorelacja - miniatura

Fotorelacja

Konwencja Muzyki Polskiej w obiektywie Radosława Pasterskiego © IMiT.

więcej
Zakończyła się III Konwencja Muzyki Polskiej - miniatura

Zakończyła się III Konwencja Muzyki Polskiej

III Konwencja Muzyki Polskiej odbyła się w dniach 15-17 maja 2017 w Warszawie. W ogólnopolskim spotkaniu środowiska muzycznego wzięło udział prawie 300 uczestników.

więcej
Transmisja on-line - miniatura

Transmisja on-line

Z radością informujemy, że dla osób, które nie będą obecne na Konwencji przygotowaliśmy transmisję on-line z pierwszego i trzeciego dnia. Początek transmisji: 15 maja o godz. 12.00, 17 maja o godz. 10.00.

więcej
Tezy do dyskusji - miniatura

Tezy do dyskusji

Zachęcamy wszystkich uczestników Konwencji do zapoznania się z tezami do dyskusji przygotowanymi przez moderatorów paneli zaplanowanych na 16 maja.

więcej
Termin rejestracji: 9 maja do godz. 12.00 - miniatura

Termin rejestracji: 9 maja do godz. 12.00

Z uwagi na duże zainteresowanie udziałem w III Konwencji Muzyki Polskiej, przedłużamy termin rejestracji do wtorku, 9 maja do godz. 12.00.

więcej
Rejestracja na III Konwencję Muzyki Polskiej - miniatura

Rejestracja na III Konwencję Muzyki Polskiej

Zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w III Konwencji Muzyki Polskiej, która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2017 roku w Bibliotece Narodowej w Warszawie.

więcej
Podsumowania paneli dyskusyjnych II Konwencji Muzyki Polskiej - miniatura

Podsumowania paneli dyskusyjnych II Konwencji Muzyki Polskiej

Celem III Konwencji jest przygotowanie i prezentacja analiz o różnych dziedzinach muzyki i infrastrukturze polskiej kultury muzycznej, postawienie diagnozy i formułowanie strategii zmiany sytuacji. Ważnym punktem odniesienia będą wnioski i postulaty sformułowane trzy lata temu.

więcej
Dziękujemy za zgłoszenia! - miniatura

Dziękujemy za zgłoszenia!

Na III Konwencję Muzyki Polskiej zgłoszono ponad 30 tematów paneli dyskusyjnych, za co serdecznie dziękujemy! Program zostanie ogłoszony 18 kwietnia. Wówczas uruchomimy również rejestrację na Konwencję.

więcej
III Konwencja Muzyki Polskiej, 15-17 maja - miniatura

III Konwencja Muzyki Polskiej, 15-17 maja

Uprzejmie informujemy, że przygotowujemy III Konwencję Muzyki Polskiej, która odbędzie się w dniach 15–17 maja 2017 roku w Bibliotece Narodowej w Warszawie. Będzie to kolejna okazja do spotkania przedstawicieli środowiska muzycznego.

więcej